51. Bölge İstila Etkinliği

3 min


0

Facebook üzerindeki bir mizah sayfasının başlattığı ve şu anda kontrolden çıkmış olan 51. Bölge etkinliği, bazıları tarafından büyük bir şaka gibi görülse de bazılarının ciddi şekilde gitmeyi düşündüğü bir etkinlik. Biz de sizler için bir anket hazırladık. Sizce 51. Bölge’ye gidilirse ne olur?

’51. Bölgeyi İstila’ etkinliği, uzun bir süredir gündem olmuş ve yetkilileri de endişelendirmeye başlamıştı. Şu anda gitmeyi düşünen ve gidecek kişilerin toplamı 2,5 milyonu geçen etkinlikteki amaçsa 51. Bölge’de gizlendiği düşünülen uzaylıları görmek.

Bir Facebook sayfasının başlattığı etkinlikte ’51. Bölge’yi İstila Edelim, Hepimiz Birden Durduramazlar’ şeklinde bir slogan ortaya atıldı. Başlangıçta (aslına bakılırsa hâlâ) fazlasıyla komik olan bu durum, katılımcı sayısının artmasıyla birlikte yetkilileri ve ABD Hava Kuvvetlerini endişelendirmeye başladı.

ABD Hava Kuvvetleri’ne tahsis edilmiş özel bir üs olan 51. Bölge, Amerikan Hava Kuvvetleri askerlerinin eğitim aldığı ve Amerika Birleşik Devletleri’nin gizli teknolojilerinin bulunduğu bir yer olarak biliniyor. Tabii ki komplo teorisyeniyseniz içeride gerçekten uzaylılar olduğunu da düşünebilirsiniz.

Eski 51. Bölge çalışanı Bob Lazar, 51. Bölge’de uzaylı ya da uzaylı teknolojisinin bulunmadığını belirtmişti ancak eskiden böyle bir teknolojinin olduğundan da bahsetmişti. Yani teoriler ‘komplo teorisi’ olarak nitelendiriliyor olsa da ortaya atılan iddiaların tutarsızlığı ve bölgenin son derece gizli olması, insanların merakını daha da fazla körüklüyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Bedir Sarı
Bedir Sarı, BBS TEKNOLOJİ kurucu ortağı ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz