Akıllı Çanta Swenna

2 min


0
1 Paylaşım

Ülkemizde startup kavramı eskiden pek dillendirilmez iken son zamanlarda özellikle çok popüler. Startup yani Türkçesi girişim. Uzun zamandır bizde girişim haberi yayınlamamıştık. Şimdi yayınlayacağımız proje şuan yatırım aşamasında. O zaman sizleri çok meraklandırmadan startup’a geçelim.

Bilindiği üzere Arıkovanı, Turkcell’e bağlı bir platform. Bu platformda bireyler projelerini, girişimlerini sunuyor ve yatırım almaya çalışıyorlar. Son zamanlarda dikkatimizi çeken ürün ise Swenna akıllı çanta oldu.

Bu çanta geleceğin sırt çantası olarak tanımlanmaktadır. Oldukça şık ve sade bir tasarıma sahiptir. Çok mühim bir özelliği bulunmaktadır ki o da kablosuz şarj özelliğidir. Ayrıca darbelere ve suya karşı dayanıklıdır, kullanışlı bir çantadır.

Fonlamanın ilk haftasında hedefinin yarısından fazlasını toplayan swenna anlaşılan görenin beğenip değer verdiği bir ürün olacak. Biraz swenna’nın özelliklerine bakacak olursak; en önemlisi kablosuz şarj özelliğidir. Bunun haricinde led aydınlatma, usb girişi, radyo frekans koruma cebi, kablosuz şarj pedi, bluetooth, anahtarlık ve daha birçok özelliğe sahip akıllı çantanın piyasaya sürülebilmesi için gereken fonlamayı tamamlaması gerekmektedir.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Bedir Sarı
Bedir Sarı, BBS TEKNOLOJİ kurucu ortağı ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz