Amazon Oyun Geliştiriyor

2 min


0

Leyou ortaklığıyla yeni bir Yüzüklerin Efendisi oyunu tasarladığını duyuran Amazon Game Studios, Tolkien hayranlarını daha önce hiç göremedikleri topraklarla, insanlarla ve yaratıklarla tanıştıracak.

Amazon Game Studios, Leyou ile işbirliğine giderek yeni bir Yüzüklerin Efendisi oyunu tasarladığını duyurdu. Kullanıcılar, birden fazla oyuncunun dahil olabildiği bu yeni oyuna hem PC’de hem de oyun konsolları üzerinden erişebilecek.

Athlon Games geçen yıl yaptığı duyuruda oyunun konusunda da bahsedildiğini hatırlatalım. Oyun, Yüzüklerin Efendisi’nin geçtiği dönemden çok daha önceki bir zaman diliminde geçiyor. Athlon Games’in açıklamasına göre Tolkien hayranları oyunda, daha önce hiç göremedikleri toprakları, insanları ve yaratıkları keşfedecek.

Oyunda yer alan zaman diliminin, Amazon’un hazırlanmakta olan Yüzüklerin Efendisi TV dizisiyle benzer olması ise dikkatlerden kaçmadı. Öte yandan Amazon, TV dizisinin ve oyunun birbirinden ayrı olarak geliştirildiğini ve projelerin birbiriyle ilişkili olmadığını dile getirdi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Bedir Sarı
Bedir Sarı, BBS TEKNOLOJİ kurucu ortağı ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz