Apple AirPods’a Bir Dev Rakip!

Apple'ın AirPods ile başlattığı "gerçek kablosuz kulaklık" fırtınasına bir diğer dev şirket daha katılıyor!2 min


0
1 Paylaşım

Gerçek kablosuz” kulaklıkların tanınmışlığı artmaya devam ederken, teknoloji dünyasının bütün büyük oyuncuları bu yarışa kendi ürünleri ile katılmaya başlıyor. Apple, bir süre önce tanınmış AirPods’un ikinci neslini tanıttı ve Jaybird, Jabra, Samsung ve Sony gibi firmalar da bu alanda güçlü rakipler sunuyorlar. Görünene göre artık Amazon da bu yarışa katılmak istiyor.

Bloomberg’in “[Amazon’un] planları ile ilgili bilgisi olan kişilere” dayandırdığı haberinde teknoloji devinin Alexa destekli, Apple’ın AirPod’ları ile benzer dizayna ve çalışma sistemine yalnız daha iyi ses kalitesine sahip kulaklıklarını 2019’un ikinci yarısında piyasaya sürmeyi planladığını ifade ediyor.

Aynı kaynakların ifade ettiğine göre bu gerçek kablosuz kulaklıklar “Amazon’un Lab126 donanım bölümünün en önemli projelerinden biri” olarak gözüküyor ve Alexa ses desteğini tamamıyla destekleyerek kullanıcıların ellerini kullanmadan hava durumuna bakmalarına, Amazon üzerinden sipariş vermelerine ve not tutmalarına izin verecek.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Mahmut Sakar
Mahmut SAKAR, BBS TEKNOLOJİ AR-GE sorumlusu ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz