ARCHEAGE: UNCHAINED SONUNDA ÇIKTI

3 min


0
1 Paylaşım

MMORPG severler tarafından en çok takip edilen oyunlardan biri olan ArcheAge‘in  popülerliğinin düşmesi üzerine yapımcı firma oyuncuların talebine nihayet dikkate aldıktan sonra duyurduğu ArcheAge: Unchained, 15 Ekim 2019‘da çıkışını gerçekleştirdi.

Ücretsiz olan ArcheAge versiyonu da aynı şekilde devam etmekte ancak ArcheAge: Unchained‘ı bir kez ödeme yapıp aldığınız takdirde mikro ödemelerle diğer oyuncuların önüne geçmenizi sağlayan ödemelerden uzak, ödemelerin karşılığının sadece kozmetik olduğu P2W olmadığını belirten ArcheAge: Unchained‘in çıkışıyla birlikte oyuncular uzun sıra bekleme süreleri ile de karşılaştı. Firmanın beklentisinden çok kişinin ilgi gösterdiği (Benimde favorilerimin arasına girdi) çıkış ile birlikte oyuncular oyuna giriş yapabilmek için şu anda saatlerce beklemek zorunda kalıyor. Öyle ki firma NA-Wynn ve NA-Tyrenos serverlarına karakter yaratma kısıtlaması getirdi.

OYUNUN FİYATI VE STEAMA ÇIKIŞ TARİHİ

Oyunun $25.99, $49.99 ve $79.99‘luk üç farklı paketini satın alabilirsiniz. Paketlerin tamamen kozmetik içerikli olduğunu tekrardan belirtelim. Şu anki dolar Durumuna baktığımızda bu fiyatın oldukça pagalı olduğunu düşünüyorsanız, ve düşünmekte haklısın normalde oyunun çıkışıyla birlikte yer alması amaçlanan ancak 16 Ekim 2019 21.00‘a ertelenen Steam çıkışını bekleyebilirsiniz. Burada Türkiye’ye özel bir kur uygulaması ile karşılaşabiliriz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
2
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
1
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz