Bitcoin’in Fiyatı Uçtu

2 min


0

Şuanda en popüler para birimi olan kripto para diğer adıyla BİTCOİN  bir kez daha rekor kırdı .BİTCOİN fiyatı  12 aydan uzun bir süre sonra 10 dolar kriterini   geçmeyi başardı . Ve halende yükselişini sürdürüyor. 2018 yılının ilk yarısında KRİPTO bir düşüş yaşasa da  tekrar yükselişe geçti. Tabi bununla da  yatırımcılar sevindi.

BİTCOİN parası meraklıları kripto paranın değerini  2017 yılında yükselişe geçmesinin ardından bir kez daha yükselişini bekliyorlardı. Beklenen bir türlü olmamıştı. Öte yandan  Geçtiğimiz yıl 4 bin doların altına düşülmesi de en önemli göstergesidir.

BİTCOİNİN en önemli sorunu ise kripto para kullanıcılarına ulaşmak olduğu düşünülüyor . KRİPTO paranın destekçileri ise şirketin ortalama insanların bu dijital parayı kullanması için yeni yollar gelmesi durumunda değerinin artacağı düşünülüyor. Hatta TWİTTER kurucularından  JACK DORSEY ‘in BİTCOİN ‘in 2022 yılında 250 BİN DOLAR  fiyat etiketini tahminini de hatırlatmak isteriz


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Bedir Sarı
Bedir Sarı, BBS TEKNOLOJİ kurucu ortağı ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz