CES 2019’dan Teknolojik Fıtness Ekipmanları

3 min


0

Teknolojinin her alanda gelişmesi spora da yansımıştır. Ağırlık çalışmak için birden fazla ekipmana gerek duyulmaktadır. Ama teknolojinin spora entegresi birden fazla ekipman kısmını tarihe karıştırmaktadır. Şimdi sizlere fıtness sporuna entegre olmuş teknolojik fıtness ekipmanlarından bahsedeceğiz.

Jaxjox KettlebellConnect: Aslında bir nevi ayarlanabilir dumbell niteliği taşımaktadır. 12 ile 42 kilo arasında değişen ağırlık seçeneklerine sahiptir. Tek bir ekipmanla ağırlık modüllerini değiştirerek hem yer tasarrufu hem de para tasarrufu yapabilirsiniz. Ayrıca bu aletin içerisinde bir takım sensörler bulunmaktadır. Bu sensörler aracılığı ile antrenmanınızın süresini, içeriğini ve yoğunluğunu da ayarlayabilirsiniz.

Matrix Endüstrileri Powerwatch 2: Adından anlaşılacağı üzere bir tür saattir. Fakat bu saat zamanı göstermenin ötesinde sizin vücut ısınızı ölçmekte, kalorinizi hesaplamakta, kalp atış hızınızı belli ritimde seyretmesini sağlamaktadır. Saatin fiyatı ise şu anlık 395 dolardır.

Vivoactiv3 Müzik LTE: Garmin, ilk LTE fıtness saatini ortaya çıkardı. Bu saat kendi dahili bağlantısı üzerinden müzik çalabilir ve mesaj gönderebilirsiniz. Bu saatin en büyük özelliği ise bulunan sensörler sayesinde takla atıp atmayacağınızı ya da acil durum zamanlarında buz torbası getirilmesi gereken durumlarda uyarı verebilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Bedir Sarı
Bedir Sarı, BBS TEKNOLOJİ kurucu ortağı ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz