Dijital Para Sektöründen Atak

2 min


0

Hızla gelişen teknoloji, para dediğimiz kavramı da dijitalleştirmeyi başardı. Dünya’nın neredeyse tüm ülkelerinde yaygın bir şekilde kullanılan dijital para, yakın zamanda daha da bir ivme kazanarak her sene için %11lik bir büyüme sağlayacağı söyleniyor.

Dünya’nın en hızlı büyüyen uluslararası para transfer şirketi olan TransferGo, kendi bünyesinde büyümeyi sürdürüyor. Global çaptaki müşteri sayısı şu anda 1 milyonu aştı. İnanılmaz bir rakam. Bu büyüme ile dikkat çeken şirket, Seventure Partners’dan 3.4 milyon dolarlık yatırım almayı başardı.

5 sene içerisinde dijital para sektörünün %11 büyüyeceği söyleniyor. Bu konuda TransferGo Ceo’su Daumantas Dvilinskas; “Bugün dünyanın birçok ülkesinden 1 milyon insan para transferi için TransferGo’yu kullanmaktadır. Şu ana kadar olağanüstü bir sene yaşadık. Para akışı 1 milyar doları ve hizmet verdiğimiz müşteri sayısı da 1 milyonu aştı. Daha yapacak çok işimiz var” açıklamalarında bulundu.

Ayrıca TransferGo, güven, şeffaflık açısından da oldukça yüksek puanlara sahip. Bu da insanların para transfer şirketi ararken çok zorlanmamaları için önemli bir sebep.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Bedir Sarı
Bedir Sarı, BBS TEKNOLOJİ kurucu ortağı ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz