Facebook, ziyaretçileri ofislerine koronavirüs endişeleriyle kısıtlıyor

2 min


0

İş görüşmelerini video konferans yoluyla gerçekleştirecek

Business Insider , dünyanın en büyük sosyal ağının Facebook çalışanlarını korona virüsünden korumaya çalışırken fiziksel ofislerine sosyal ziyaretleri kısıtladığını açıkladı .

Bir Facebook sözcüsü “sosyal ofisleri geçici olarak tüm ofislerimize durdurma da dahil olmak üzere ortaya çıkan COVID-19 durumundan çalışanlarımıza yönelik riski azaltmak için adımlar atıyor” dedi. Facebook, insanların iş amaçlı ofislerini ziyaret etmelerine izin vermeye devam edecek ve yakın dönemde video konferans yoluyla iş görüşmeleri yapacak.

Geçen ayın sonlarında Facebook, Yıllık F8 geliştirici konferansının yüz yüze bölümünü koronavirüs endişeleri üzerine iptal ettiğini belirtti. F8’in başlangıçta 5 Mayıs ve 6 Mayıs’ta gerçekleşmesi planlandı, ancak yerini “yerel olarak barındırılan etkinlikler, videolar ve canlı akış içeriği” alacak. Şirket ayrıca en son Oculus Quest VR Kulaklığı ,yeni siparişleri durdurdu . Facebook’a ait Oculus 7 Şubat’ta yağtığı açıklamada“[Diğer şirketler gibi] koronavirüs nedeniyle donanım üretimimize ek bir etki bekliyoruz . Açıklamasında bulundu


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz