Galaxy Fold dan Üzücü Haber

3 min


0
2 Paylaşım

Galaxy Fold’un Çin’deki tanıtımını ve değişik aktifliklerini erteleyen Samsung, şimdi benzerini Singapur ve İspanya’da da yaptı. Böylece iki ülkede 24 Nisan’da yapılması beklenen faaliyetler ertelenmiş oldu.

İşletme, Galaxy Fold’u Amerika Birleşik Devletlerinde 26 Nisan’da piyasaya sürüleceğine söylemişti ve bu mevzuda yeni bir söyleme yapmadı. Daha evvel Galaxy Fold’un Amerika Birleşik Devletlerindeki çıkışının ertelenmeyeceği söylenmişti.

Bir Samsung yetkilisi Channel News Asia’ya yaptığı söylemede “Sınırlı rakamda Galaxy Fold medya analiz birimine dair son geri bildirimler ışığında Samsung, Galaxy Fold’ların faallikte iyi bir tecrübe sunmasını sağlamak için mücadele gösteriyor,” dedi. Samsung daha evvel Galaxy Fold’un Avrupa’da bir düzineden fazla pazarda 26 Nisan’dan itibaren ön sipariş verilebileceğini söylemiş, aygıtın 3 Mayıs’ta piyasaya sürüleceğini belirtmişti.

Şirketin attığı bu adımın sebebi, basının test ettiği makinelerde çıkan meseleler. Ancak bu meselelerin çoğunlukla kullanıcıdan kaynaklandığı düşünülüyor. Bazı kullanıcıların ekrandaki gözetici filmi söktüğü öğreniliyor. Bu filmin yerinden kaldırılmaması gerekiyor, aksi halde aygıt zarar görüyor. Filmi yerinden kaldırmayanların çoğunun bir sorun ile karşı karşıya kalmadığını belirtiliyor.

Bununla beraber Samsung’un ekran filmiyle alakalı ihtarları daha net şekilde yapması gerekiyor. Şirketin faaliyetleri geciktirmesinin sebebi, sadece makinelere ihtar ilave etmek de olabilir. Zati şu noktada telefonun tasarımında bir farklılık yapılması muhtemel olmayacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
2 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Mahmut Sakar
Mahmut SAKAR, BBS TEKNOLOJİ AR-GE sorumlusu ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz