“Geleceğin Güvencesi Çocuklarımıza Özel Çözüm” Lifecell’den 23 Nisan Özel Kampanya

2 min


0

Turkcell’in dijital markası Lifecell, yeniden bir ilke imza atarak anne babaların çocuklarına ilk cep telefonu hattı alırken yaşadıkları kaygılara son veren bir “ilk hat” kutusu hazırladı. ‘Lifecell İlk Hattım’ ile artık aileler çocuklarına yalnızca tehlikesiz bir hat değil aynı zamanda içerisinde Dijital Akıl, İngilizce eğitimi, okuma alışkanlığı kazandırma ve zaman yönetimi gibi çözümlerin de yer aldığı bir platform sunuyor.

‘Lifecell İlk Hattım’ sayesinde ebeveynler çocuklarının tehlikesiz internet kullanımını hakimiyet edebiliyor ve aynı zamanda kimlerle görüşeceğini tanımlayabiliyor. Yeniden bu özel irtibat hattı ile internet kullanımında zaman yönetimi, reklamsız internet, hakimiyetsiz kullanım sebebiyle ortaya çıkacak yüksek faturaların yasaklanması gibi daha bir hayli özellik de anne ve babaların hizmetine sunuluyor. Koliye ek olarak çocuğum güvende özelliği sayesinde, anne babalar çocuklarını merak ettiğinde bulundukları yeri basitçe bilebiliyor.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
1
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
1
love
lol lol
0
lol
omg omg
1
omg
win win
0
win
Mahmut Sakar
Mahmut SAKAR, BBS TEKNOLOJİ AR-GE sorumlusu ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz