Google Fit iOS için (YAYINDA)

Google'ın sağlık ve formda kalma uygulaması, artık iOS'da da var!3 min


0

Google’ın fit kalma uygulaması Google Fit, uzun zamandır yalnızca Android ve Wear OS işletim sistemlerinde kullanılabiliyor. Yakın bir zamanda bilgilerinize web tarayıcınızdan erişmenize izin vermeye başlayan uygulama, artık iOS’ta da var.

Sağlık ve formda kalma uygulamasının iOS versiyonu, Android ve Wear OS versiyonuyla aynı işlevleri sunuyor. Bu işlevlere geçen yıl sunulmaya başlanan ve niyetlerinize erişmenize yardımcı olan Move Minutes ve Heart Points işlevleri de dahil. İşin eksantrik yanı, bu işlevler duyurulduğunda paylaşılan ekran görüntüsünde bir iPhone görünüyordu ancak uygulamanın herkese erişmesi, sekiz ayı geçti.

 

 

Google Fit’in iOS versiyonu, Apple Health ile eşitlenen uygulamalarla çalışabiliyor, bu sayede günlük aktifliğinizi kayıt altına almak için rastgele bir montaj yapmanız gerekmiyor. Hizmet, ister Apple Watch kullanın ister Google’ın Wear OS’unu kullanan bir saatini, egzersizlerinizi de izleyebiliyor.

Google Fit’i iOS’ta kullanmak istiyorsanız, uygulamaya App Store’dan erişebilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Mahmut Sakar
Mahmut SAKAR, BBS TEKNOLOJİ AR-GE sorumlusu ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz