Google Fotoğraflarda Hangi Özelliğin Olmasını İsterdiniz?

2 min


0
1 Paylaşım

Google fotoğrafların başında olan David Lieb, Google fotoğraflar için yeni özellikler aradıklarını duyurdu. Ayrıca yeniliklerin olacağını şimdiden bildiriyor. David Lieb, bunun için kullanıcılardan ne gibi özellikler olabileceğine dair önerilerde bulunmasını rica etti. Bu ricanın arkasında beklentiler peş peşine sıralandı. Peki kullanıcılar Google fotoğraflarda ne gibi özelliklerin olmasını istiyorlar?

En çok istenenler arasında elle yüz ekleme özelliği bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kopya fotoğrafları tespit etmek, uygulama içi video editör, gelişmiş harita özelliği, arama sisteminin daha çok geliştirilmesi, daha fazla resim düzenleme özelliği, metin içeren görüntüleri arama ve metinleri yazdırma özelliği gibi birçok özellik sıralandı.

Bakalım yakın zamanda Google fotoğraflara bunlardan hangisi ya da hangileri eklenerek daha kullanışlı hale getirilecek. Siz de istediğiniz bir özellik varsa David Lieb’e bir mesaj atmaya ne dersiniz?


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Bedir Sarı
Bedir Sarı, BBS TEKNOLOJİ kurucu ortağı ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz