HTC ile ‘Bitcoin.com’ Ortaklık Kurdu

3 min


0
1 Paylaşım

HTC, Exodus 1 isimli blockchain telefonunu geliştirecek. Kullanıcılara sunulacak olan yazılım güncellemesiyle birlikte Exodus 1, Bitcoin Cash desteğine sahip olacak.

HTC, akıllı telefon sektöründe eski popülaritesini yitirmiş durumda. Durum böyle olunca da şirket, tüketicileri kendilerine çekmek için son yılların en popüler sektörlerinden olan kripto para birimlerini devreye sokmuş durumda. Teknolojileri için geliştirilmiş olan telefonunda kullanıcılara daha iyi bir kripto para hizmeti sunacak.

Geçtiğimiz zamanlarda piyasaya sürülen Exodus 1, bundan sonra kullanıcılara daha rahat bir kripto para ticareti tecrübesini yaşatacak. Ortaklık kapsamında telefona gönderilecek güncellemeyle birlikte, üçüncü parti bir uygulamaya ihtiyaç duymadan BCH desteği sunacak. Ayrıca güncelleme kapsamında Exodus 1’lere, Bitcoin.com’un mobil uygulaması da yüklenmiş olacak ve bundan sonra bu mobil uygulama, Exodus 1’lerde otomatik yüklü olarak gelecek.

Gözlemcilere göre bu iş birliği, her iki şirket için de büyük faydalar sağlayacak. HTC, kripto para kullanımını kolaylaştırarak daha fazla tüketiciye ulaşacağını düşünürken Bitcoin.com da bu iş birliğinin daha çok site trafiği ve daha çok kripto para ticareti sağlayacağını düşünüyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda Stefan Rust, kendi şirketleriyle HTC arasında büyük bir görevdaşlık olduğunu ve bu görevdaş’lığın iki şirketi bir yolculuğa çıkaracağını söyledi. Rust, HTC ile yaptıkları iş birliğinden memnun olduklarını ve şirketlerin ortak yolculuklarından dolayı coşkulu olduklarını belirtti. Bitcoin.com’un bir diğer önemli ismi olan Roger Ver’ise bu ortaklığın  dünyadaki tüm Bitcoin Cash kullanıcılarının birbirlerine elektronik para göndermelerinin mümkün olacağını belirtti.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Mahmut Sakar
Mahmut SAKAR, BBS TEKNOLOJİ AR-GE sorumlusu ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz