Huawei’den Yapay Zeka Çözümleri

2 min


0
1 Paylaşım

Teknoloji devleri arasında kısa sürede hızla yükselen Huawei, Türkiye’de gerçekleştirilen bir etkinlikte yeni yapay zeka çözümleri hakkında bilgiler verdi.

12-13 Nisan 2019 tarihinde İstanbul Grand Cevahir Hotel de gerçekleştirilen etkinlikte birçok bilişim camiasından katılımcı vardı. Hosting Talk Global 2019 adı altında gerçekleştirilen etkinlikte Huawei Türkiye sunucu iş birimi Genel Müdür Yardımcısı Özkan Gümüş konuştu.

Özkan Gümüş: “Huawei, ürettiği akıllı çipler sayesinde sunucuların performansını sadece CPU performansına bağlı olmaktan çıkarıyor ayrıca yeni nesil yapay zeka çözümleri ile hosting firmaları da dahil sunucu ihtiyacı olan her türlü organizasyonun gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt veriyor” şeklinde konuştu.

Huawei; çeşitli Bulut-uç-cihaz senaryolarını kapsayan full-stack akıllı çözümler oluşturmak için hesaplama, depolama, yapay zeka, çekirdek ağ çipleri konusundaki ileri düzey bilgisini konuşturuyor.

Hızla büyüyen ve gelişen Huawei, ilerleyen zamanlarda öncü olabilecek potansiyele sahip olduğunu gösterdi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Bedir Sarı
Bedir Sarı, BBS TEKNOLOJİ kurucu ortağı ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz