Instagram, Boş Zamanlarımızın İlacı ‘Keşfet’ Bölümünü Yeniliyor

3 min


0
2 Paylaşım

Çevrimiçi video ve fotoğraf paylaşım platformu Instagram’a yeni özellikler geliyor. Buna göre bundan sonra Instagram’ın keşfet sayfası daha farklı bir tasarıma sahip olacak ve kullanıcılar, görmek istemedikleri gönderilerle ilgili geri bildirim verebilecekler.

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından birisi olan Instagram’a, yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. Facebook’un sahip olduğu platform, yenilikler konusunda duraksayacağa da benzemiyor.

Özellikle de Instagram’ın üzerinde çalıştığı yeni özellikleri kamuoyu ile paylaşan Jane Manchun Wong’un ifadelerine göre Instagram’ın üzerinde çalıştığı bu yeni özellikler, platformun “keşfet” sayfasıyla ilgili. Wong, Instagram’ın getireceği yeni özelliklerle birlikte kullanıcıların beğenmedikleri içeriklerle ilgili neden beğenmediklerine dair geri bildirimlerde bulunabileceğini söyledi. Üstelik Wong’un bildirdiği tek yenilik bu değil.

Wong, Instagram’ın üzerinde çalıştığı ikinci yeniliğinde keşfet sayfasıyla ilgili olduğunu ve bu özelliğin, keşfet bölümünde açılan sayfaların tasarımının değişeceğini söylüyor. Şu an Instagram’ın keşfet sayfasında bir gönderiye dokunulduğu zaman bir menü açılıyor ve gönderiyle ilgili işlem yapılabiliyor. Ancak yeni özelliğin kullanılmaya başlamasıyla birlikte kullanıcılar, çok daha basit şekilde simgeler görecekler ve bu simgeleri kullanarak gönderileri beğenebilecek veya mesaj yoluyla başka birisine gönderebilecekler.

Wong, yeni özelliklerin nasıl göründüğünü de paylaştı. İşte Wong’un o paylaşımı;


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
2 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Mahmut Sakar
Mahmut SAKAR, BBS TEKNOLOJİ AR-GE sorumlusu ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz