Instagram’da artık stalk çok zor

2 min


0
1 Paylaşım

Dünyanın her yerinde tanınan sosyal medya platformlarından biri Instagram, her geçen gün yeni projelere imza atarken bu kez herkesi ilgilendiren  bir özelliği kaldırıyor. Instagram güncelleme ile birlikte Instagram takip sekmesi özelliğine hoşçakal diyourz.

Instagram Stlak sekmesi kalkıyor!

Önceden kendi bildirimleriniz ve takip ettiğiniz kişilerin kimlerle etkileşim halinde olduğunu görebiliyordunuz. Fakat son güncelleme  ile siz ve takip ettiğiniz kişilerin menüleri kalkacak ve yalnızca kendi haraket dökümünü görebileceksiniz.

Takip edilen kişilerin tüm hareketlerini takip sekmesi ile görebiliyoruz ancak Instagram tarafından yapılan açıklamalara göre 7 gün içinde kullanıma kalkacak Böylece stalk yapmayı Çok zorlaştırıcak .

Bazı kullanıcılar için bu özelliğin devre dışı kaldığı görülmeye başlandı (bende dahil) ama gelecek günlerde tüm Stalkerler için kaldırılması bekleniyor. Instagram’ın bu özelliğinin yerini alacak başka bir özellik getirip getirmeyeceği ise başka bir merak konusu. Bu özellik yerine daha detaylı yada daha detaysız bir özellik bizleri bekliyor olabilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
4
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz