iPhone 12, Yeni Tasarımı ile Ek olarak 5G Gelecek

2 min


0
1 Paylaşım

iPhone 11’in tanıtımına saatler kala, 2020’nin iPhone’uyla iligli önemli iddialar geldi!

iPhone 11’in çıkmasına çok az kaldığına göre, 2020’de çıkacak iPhone 12 hakkında konuşmamızda bir sakınca olmasa gerek. İsmini sıkça duyduğumuz Apple analisti Ming-Chi Kuo, 2020’nin iPhone’larının “yepyeni” bir tasarımla geleceğine inanıyor.

Yeni görünüş, çentiğe ve iPhone’da görmeye alıştığımız diğer görünüi öğelerine veda etmemiz anlamına gelebilir. Kuo’ya göre diğer  önemli geliştirmeler, 5G desteği ve “kamera işlevi geliştirmeleri” olacak. Kamerada tam olarak hangi geliştirmelerin yapılacağı belli olmasa da analistler, daha önce arka yüzde time-of-flight (ToF) sensörlerine yer verilebileceğini söylemişti. Bu sensörler, derinlik ve odaklanma efekti eklemeye yardımcı oluyor.

Son olarak da  iPhone’un boyutları da değişebilir gibi  ve standart iPhone’un ekran boyutu 5,45 inçe düşebilir, büyük iPhone’un boyutu ise 6,7 inçe yükselebilir. Şimdi tüm gözler, 10 Eylül’deki iPhone 11 tanıtımında olacak. Bu tarihten sonra iPhone 12 hakkında biraz daha çok konuşacağımızdan eminiz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Mahmut Sakar
Mahmut SAKAR, BBS TEKNOLOJİ AR-GE sorumlusu ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz