League Of Legends Marketi Temizleniyor!

2 min


0

2009 yılında yayınlanan ve oyun piyasasını derinden sallayan League Of Legends’in geliştiricisi Riot Games yaptığı açıklamada oyun marketinde olan karmaşadan,yeni eklenen ürünlerin dikkat çekmediğini belirterek bazı eşyaların oyun marketinden kaldırılacağını açıkladı.

Riot Games League Of Legends marketinde bulunan eskisi kadar rağbet görmeyen eşyaları kaldırarak oyun marketinde temizlik yapacağını bu sayede oyuna yeni gelecek olan eşyaların daha kolay ulaşılabilir olacağını belirtti.Tabi ki yapılan bu değişiklik sayesinde oyuna yeni gelecek olan eşyalar göz önüne daha fazla geleceği için oyun içi satışlara olumlu yansıyacaktır.

Oyun marketine yeni gelecek eşyalar hakkında Riot Games’den henüz kesin bir bilgi gelmedi.Ancak yapılan bu çalışmalara göre yeni gelecek olan eşyalar oyun içerisinde büyük etki yaratarak dikkatleri tekrardan League Of Legends’e çekmesi hedefleniyor.

Oyun içerisinde değişecek ve eklenecek eşyalar Riot Games tarafından yapılacak olan yeni açıklamalar ile netlik kazanacak ve kullanıcılara bilgilendirme yapılacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz