League of Legends, Mobile Mi Geliyor ?????

3 min


0
1 Paylaşım

Senelerdir beklenen League of Legends telefon sürümü, beraberinde konsol sürümünü de getiriyor. League of Legends 10. Yıl Kutlaması etkinliğinde açıklanan yeni platformlar, oyuncuları sevinçten kör etti.

League of Legends mobil platformda neler sunacak?

Riot Games yetkililerinden Michael Chow, üzerinde çok uzun süredir çalışılan projenin sonuna doğru gelindiğini açıkladı. “Riot Games, gerçek League of Legends deneyimini farklı platformlarda da yaşatmak istiyor.”

Yıllardır Riot Games cephesinin bu konudaki sessizliği sebebiyle Mobile Legends: Bang Bang yapımında vakit geçirdiler. Moonton firması tarafından geliştirilen oyun, League of Legends’ın mobil platformda olmamasını çok efsane bir şekilde kullandı.

Ayrıca oyuna yeni başlayanları da düşünen Riot Games, Wild Rift’te 15 – 20 dakikalık kısa maçların bulunacağını belirtti.

firma, platformarlar arasında oyuncuların birbirinden ayrı olacağını söyledi.

League of Legends Ne Zaman Çıkacak

Bu projede yer alanların mükemmel hediyeler kazanacağına dair sevinçli bir haber  veren Michael Chow, League of Legends: Wild Rift çıkış tarihi için bilgiler de verdi. Alfa ve beta aşamalarının olacağından bahseden Chow, 2020 yılının son aylarında tüm dünyada yayımlanacak olduğunu belirtiyor .


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
3
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz