Mercedes Vision AVTR

2 min


0

Teknoloji, bilim kurgu filmlerine yaklaşıyor. Tüm teknolojileri tanıttığı yeni aracında gösteren Mercedes, Vision AVTR’ı tanıttı. Yeni nesil aracını CES 2020’de tanıtan Mercedes, gelecekteki araçların görünüşleri içinde bir ipucu verdi.

Mercedes’in tanıttığı yeni aracı yollarda görmemiz biraz zor gibi görünüyor. Tanıtılan araç tıpkı bilim kurgu filmlerden fırlamış gibi görünüyor.

Aracın özelliklerine baktığımızda, öncelikle kapıları yok. Kulağa çok ilginç geliyor değil mi? Ayrıca aracın arka kısmında 33 adet çok yönlü ve hareketli biyonik kapakçıklar bulunuyor. Mercedes, bu kapakçıkların hem arka tarafı gördüğünü hem de araç için enerji ürettiğini söylüyorlar. Fakat o kapakçıkların nasıl enerji ürettiği hala merak konusudur.

Aracın iç yapısına odaklandığımız zaman, insan nefesini hissedebilecek bir yapıya sahip. Araç içerisinde bulunan bir ped, tüm kontrolün sizde olmasını sağlıyor.

Farklı bir nesil, yeni teknolojiler… Bakalım yakın zamanda diğer otomobil firmalarından yeni hamleler gelecek mi?


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Bedir Sarı
Bedir Sarı, BBS TEKNOLOJİ kurucu ortağı ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz