Microsoft’un Yeni Projesi Beyaz Tahta

3 min


0
1 Paylaşım
Microsoft, 50 inç ve (en sonunda) 85 inçlik sürümlerde Surface Hub 2S’yi piyasaya sürüyor. 

Dev, etkileşimli dijital beyaz tahta, haziran ayından itibaren sadece 9 bin dolar karşılığında sizin olabilir.

Orijinal modellerde olduğu gibi, yetenekli ve etkileyici hepsi bir arada bilgisayar toplantı alanları ve açık ofisler için tasarlanmıştır – belgeleri görüntüleme, grup görüntülü görüşme yapma, sunum ve videoları çalıştırma vb.

En küçük model, 8,999,99 Amerikan Doları fiyat etiketi ile ilk önce satışa sunulan 50 inç Yüzey Hub 2S’dir. Cihazın altında 8. nesil bir Intel Core i5 işlemci, 8 GB RAM ve 128 GB SSD depolama, ayrıca 3.840 x 2.560 piksel ekran var.

Ekip üyeleriniz arasındaki çok önemli video konferans görüşmeleri için, sekiz entegre mikrofon, çift hoparlör ve zarif kasanın içine yerleştirilmiş özel bir subwoofer var.

Tabii ki, en iyi şekilde Microsoft yazılımı ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. – Windows 10, Office 365, Skype ve Slack benzeri Microsoft Teams.

Teknonoji olarak görüşümüz: toplantı odaları için gerçekten çok iyi fakat fiyatı özellikle Türkiye şartlarında şu anlık çok yüksek umarım Microsoft Türkiye için özel bir fiyat entegrasyonu yapar yapmadığı takdirde Türkiye’de pek fazla göremeyeceğimizi düşünüyoruz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Batuhan SARI
Batuhan Sarı, BBS TEKNOLOJİ kurucu ortağı ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz