Müthiş Haber! Dubai’den Davet Alan Türk Bilişim Firması Ödül İçin Gidiyor

2 min


0

Teknolojinin gelişmesi ile ülkemizde de teknolojiye olan ilgi ve istek artmaktadır. Bu ilgi ve istek ise güzel haberlerin gelmesindeki en önemli aktörlerdir. Ülkemizde faaliyet gösteren BBS Bilişim Teknolojileri şirketi dünyanın en iyi 200 bilişim firması arasına girerek Intercon tarafından 14 Ekim’deki Dubai Teknoloji Konferansına davet edilmiştir. 2 genç kardeşe ait olan şirket, Dubai konferansı için kolları sıvadı.

Türkiye’den katılacak 5 şirketten birisi olan BBS Bilişim, ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için projelerin AR-GE’sine hız verdi. Açılacak stand da projelerini tanıtacak olan BBS Bilişim, projelerinin arasında seçim yapmakta biraz zorlanıyor.

14 Ekim’de gerçekleşecek teknoloji zirvesine dünya devleri de katılım sağlayacak. Bu devler arasında; Facebook, Google, IBM, Instagram, Amazon gibi teknoloji şirketleri bulunmaktadır. Ayrıca BBS Bilişim ilk 50 İnovasyon şirketleri kategorisinde de aday gösterilmiştir.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
1
omg
win win
0
win
Bedir Sarı
Bedir Sarı, BBS TEKNOLOJİ kurucu ortağı ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz