Oyun Severlere Güzel Haber Var! 2019’da Beklenen Efsanevi Oyunlar

5 min


0

2018 oyunseverler için muazzam bir yıldı, RDR 2, God of War gibi başyapıtların yanı sıra COD Black Ops 4, Far Cry 5, Spiderman gibi oyunların amiral gemileri diyebileceğimiz oyunlar yayımlandı.Bir çoğumuz 2018 yılı oyun dünyası için bukadar iyi geçmişken 2019’da çıkması planlanan oyunlar için oldukça heyecanlıyız, çünkü birçok türden oyunun çıkışı 2019’a tarihlenmiş durumda.İşte çeşitli katagorilerden sizin için seçtiğimiz oyunlardan bazıları;

 

1-Final Fantasy 7 Remake

Oyun dünyasının en eski oyunlarından sayılan Final Fantasy serisinin en sevilen oyunlarından olan 7. oyununun yeniden geliştirileceği açıklandı. Remake serisinin tanıtımı 2015’te yapılmış olsa da 2019’da çıkacağı tarih kesinleşmedi.

2-Wolfenstein: Youngblood

Ubisoft’un geliştirdiği efsane Wolfenstein serisinin yeni oyunu 15 Mart 2019’da satışa sunulacak. önceki oyunlardan daha fazla kişiselleştirme ve yetenekleri geliştirilebilir karakterlerin yanı sıra oynanışın daha konforlu hale geleceği bilgisi veriliyor.

3-Metro Exodus

22 Şubat 2019’da yayınlacak olan Metro Exodus, oyunculara çok büyük ve çeşitli animasyonlarla dolu bir dünya sunacak. Dmitry Glukhovsky’nin Metro 2035 romanından esinlenilerek geliştirilen oyunda Moskova metrosunun dışını keşfetmeye çalışan oyun karakterleri kısa süre içinde dış dünyanın yaratıklarını ve tehlikelerini keşfetmeye çalışacaktır.

4-Days Gone

Büyük bir heyecanla beklenen oyunlarından bir diğeri olan Days Gone’un çıkış tarihi de kesinleşti. Oyun 26 Nisan 2019 satışa sunulacak. Yine bir kıyamet senaryosunu canlandıran oyun,dünyada başlamış olan zombi istilasının ardından hayatta kalmaya çalışan Deacon St. John’un yaşamını anlatıyor. Birçok oyunsever Aksiyonun ve korkunun bol olduğu oyunun yayınlanan trailer’i sonrası oyunun çıkış tarihi için gün saymaya başladı.

5-Kingdom Hearts III

Merakla beklenen kingdom Heart 3’ün çıkış tarihi 29 Ocak 2019’olarak duyuruldu. Fantastik evrende Duffy Duck, Goofy, Jack Sparrow, Rapunzel, Ariel ve Simba gibi Disney filmlerinden tanıdığımız yüzlerden oluşmuş karekterler sizi oyun içerisinde karşılıyor.Daha önceden oyun içerisinde olan karekterlerin filmlerini izleyenler ve oyuncu kitlesi bu ilginç oyunun çıkış tarihini merakla bekliyor.

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz