PUBG hile kullananları cezalandıracak!

3 min


0

PUBG, hile konusuyla sık sık gündeme geliyor. Pubg Mobile ise bu konuda daha kötü. Telefona hile yazılımı indirmek daha kolay olduğu için, birçok PUBG Mobile oyuncusu hackden dolayı şikayetçi. Bunun için birçok geliştirme yapan Tencent Games, yeni projesini duyurdu. Son gelen haberlere göre, PUBG hile yapanları banlayacak.

PUBG hile yapana 10 yıl ceza verdi

geçtiğimiz günlerde sistemi kandıran bir oyuncuya 10 yıl ceza verdi.

Telefondan giriş yapan hileci, oyunun yarısına kadar bu cihazda oynamaya devam etti. Daha sonra ikinci bir cihaz üzerinden aynı hesapla giriş yapan hileci, oyun sistemini bir bağlantı sorunu olduğuna inandırdı. İkinci cihaz ile giriş yaptıktan sonra öldürülemeyen hileci, maçın sonunda tekrar birinci telefona dönerek maçı birinci bitirdi.

Ayrıca Tencent sistemi, makine öğrenme yardımıyla gelen raporlara göre kendini eğitiyor. Kendine ait bir havuz bulunduran sistem, gelen raporlara göre bu havuzu genişletebiliyor.

Project Ban Pan hile karşıtı sistemini duyuran Tencent, sistemin ilk kısmının 3 Mart tarihinden itibaren kullanılabileceğini belirtti

Oyunun güvenlik sistemleri, her gün 8.000’den fazla hesabı tespit diyor ve her biri 10 yıllık bir yasakla cezalandırılıyor.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz