“SAMSUNG COIN” Üretimi Başlıyor

2 min


0

Samsung, kendi bünyesine  ait dijital parasını oluşturmak için bir blok zinciri iskeleti geliştirme hazırlığına başladı. CoinDesk Kore’ye göre bu blok zinciri ilk safhada herkese açık olmayacak, ancak daha sonra genel kullanıma açılacak.

Ethereum tabanlı Samsung Coin’e dijital para borsalarından erişilebileceği, Bitcoin ve Ethereum gibi alınıp satılabileceğinin açıklaması yapılıyor. CoinDesk Kore’nin kaynağına göre Samsung, bu iş için belli bir işgücü ayırmış halde. Kaynak, şirketin dijital para ünitesiyle alakalı başka çalışmalarda da bulunduğunu açıklıyor, ancak bunların ne olduğu ve ne işe yaradığı henüz öğrenilmiyor.

Galaxy S10 için Samsung tarafından geliştirilen Blockchain KeyStore, Bitcoin’i desteklemiyor, sadece Ethereum ve Ethereum’u esas alan dijital paraları depolamaya izin veriyordu. Şimdi görünüyor ki işletme, bu yazılımı kendi Samsung Coin’lerini depolamak için geliştirmiş olabilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Mahmut Sakar
Mahmut SAKAR, BBS TEKNOLOJİ AR-GE sorumlusu ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz