Spotify IOS özelliğini Android İçin de Aktif Kılacak

2 min


0
1 Paylaşım

Android 10 ile birlikte bildirim çubuğu birçok fonksiyon daha kazanıyor. Yeni bildirim çubuğunda, oynatılan medyanın ilerleme çubuğu da görüntülenilebilecek. Bu özelliği kullanan ilk uygulama ise Spotify oldu. Spotify Android 10 ile birlikte ilerleme çubuğunu bildirim çubuğunda gösterecek.

Spotify Android 10 ile daha kullanışlı olacak

Spotify iOS uygulaması bildirim çubuğundan ilerleme çubuğunun kontrolüne izin veriyordu. Fakat Spotify Android sürümünde böyle bir özellik mevcut değil. Bildirim çubuğundan yalnızca şarkı duraklatma, bir sonraki ve önceki şarkı fonksiyonlarını kullanılabilmek mümkün. Android 10 ile birlikte Spotify iOS özelliği, Android’e de gelecek. Böylece Android kullanıcıları, Spotify uygulamasına girmeden şarkıyı ilerleme çubuğundan kontrol edebilecek.

İlgili özellik, şu anda yalnızca Spotify’ın yeni beta sürümünde yer alıyor. İlerleyen günlerde Android 10 işletim sisteminin tüm kullanıcılar için yayınlanması ile birlikte Spotify’ın yeni özelliklerinin de tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor. Bunun yanı sıra Spotify’a yeni özelliklerin eklenmesi de beklentiler arasında yer alıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Mahmut Sakar
Mahmut SAKAR, BBS TEKNOLOJİ AR-GE sorumlusu ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz