Steam Oyun Mağazası Fiyatı 24 TL Olan Oyun, Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz Oldu !

2 min


0
1 Paylaşım
Steam’de 24 TL olan simülasyon oyunu Jalopy, Humble Bundle’da kısa süreliğine ücretsiz oldu.
Minskworks tarafından geliştirilen ve Excalibur Games tarafından yayınlanan Jalopy, yeni ve eğlenceli bir oyun arayanlar için keyifli bir deneyim sunmayı vadeden bir simülasyon oyunu. Külüstür denebilecek bir otomobille başlayan oyunda Doğu Berlin’den Türkiye’ye ilerleyen bir yolculuk sizi bekliyor.

Mart 2018’de yayınlanan Jalopy’nin en güzel özelliklerinden biri de Türkçe dil desteğinin bulunması. Ayrıca oyunda Türkiye’ye de seyahat edebiliyorsunuz. Yine de bu oyunda nereye varayacağınız değil nasıl varacağınız önemli. Zira aracınız, uzaktaki bir hedefe varmaya çok da niyetli değil.

Steam’de 24 TL’ye oyuncuların beğenisine sunulmakta olan Jalopy, Humble Bundle’da kısa süreliğine ücretsiz hale gelmiş durumda. Oyunu hemen mağazasınıza eklemek için burayatıklayarak kampanya sayfasını açabilir, ‘Get the Game’ butonuna tıkladıktan sonra ‘Get it Now’ butonuna tıkladıktan sonra oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Mahmut Sakar
Mahmut SAKAR, BBS TEKNOLOJİ AR-GE sorumlusu ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz