Tesla Artık Çukurlara Düşmeyecek

2 min


0

Elon Musk, Tesla’nın otonom sürüş pilotunun yollardaki çukur ve göçüklerden kaçınabilecek hale geleceğini iddia etti.
Araba kullanmanın yöntem kısmını ve trafik kurallarını öğrenir öğrenmez herkese, yoldaki çukurlara dikkat etmenin yolu öğretilir. Görünüşe göre bu durum yalnızca ülkemizin ehliyet kurslarına özgü değil; Tesla da olsanız, aracınıza bir noktada ilk öğreteceğiniz şey de bu çukurlarardan kaçınmak.

Tesla CEO’su Elon Musk, Tesla otomatik pilotunun daha gelişmiş hale gelmesini sağlayan güncellemenin yayınlanması hakkında bir açıklamalarda bulundu. Musk, eninde sonunda Tesla araçların yollardaki çukurlara girmemeyi başaracağını ifade etti.

Tesla, gerçek anlamda görüntüye dayalı otonom sürüş sistemlerine bir temel oluşturmaya en yakın olan firmalardan biri ve yeni otomatik pilot navigasyon sistemleri, otobanlarda sistemin kendiliğinden kesintisiz biçimde yol almasını sağlıyor. Sistemi deneyen kullanıcıların Twitter gönderilerine göre aracın tek problemi da çukurlardan kaçınmayı henüz yapamıyor olması.

Ancak yeni gelen açıklamada söylendiğine göre Tesla bu eksikliğin kısa süre içerisinde giderilecek ve tesla kullanıcılardan sürekli aldığı tek problemi çözmüş olacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz