TP-Link’ten Kurumlara Sevindirici Haber

3 min


0

TP-Link kurumsal ağ ürünlerinde de iddialı. Kurumlara yönelik ürünlerini sürekli artıran TP-link, buna istinaden pazar payını da büyütüyor. TP-Link şirketinin kurumsal ağ çözümleri arasında ağ anahtarları (switch’ler) geniş bir envantere sahip. Her tür gereksinime makul, farklı özelliklerde, yönetilebilir/yönetilemez, 4 port’ludan 52 port’luya kadar çok geniş bir switch yelpazesine sahip olan TP-Link, bu alanda da fiyat/performans bakımından rakipsiz.

TP-Link’in geniş switch ailesi, kurumlar için giderek daha mühim hale gelen enerji tasarrufu özellğine sahip. ‘Yeşil teknoloji’ özellikli bu cihazlar, daha az elektrik tüketiyor. Trafik olmayan port’ları kendiliğinden beklemeye alan cihazlar, böylece bu port’ların lüzumsuz yere çalışmasını ve elektrik tüketmesini önlüyor. Yenilikçi enerji tasarrufu teknolojilerinden faydalanan TP-Link switch’ler, güç tüketimini bağlantı durumu ve kablo uzunluğuna göre kendiliğinden ayarlıyor. Özellikle birden fazla ağ ürünü kullanılan işletmelerde bu tasarruf oldukça önemli. Böylece TP-Link switch’ler satın alma maliyetinde olduğu gibi kullanım giderlerinde de kurumlara üstünlük sağlıyor.

TP-Link’in geniş switch ailesi arasında fiber omurga anahtarlarından Ethernet üzerinden güç sağlayan PoE özellikli modellere kadar çok farklı gereksinimlere makul ürün yer alıyor. Kurulumu rahat, basit yönetilen ve izlenebilen, güvenilir ağ oluşturmayı sağlayan bu ürünler ile TP-Link, farklı boyuttaki işletmelerin ağ ihtiyacına çözüm sunuyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Mahmut Sakar
Mahmut SAKAR, BBS TEKNOLOJİ AR-GE sorumlusu ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz