Türk Girişimcilerden “A Know Me” Projesi

3 min


0
1 Paylaşım

Bilindiği üzere gençlerimizin en sıkıntı çektiği konulardan birisi de iş bulmaktır. Bu konuda hem özel hem devlet birçok kurumun kapısını defalarca çalmaktadır. Özellikle özel sektöre yapılan iş başvurularında CV mutlaka olması gereken önemli bir husustur. Burada da karşımıza bir CV nasıl hazırlanır? CV de dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir? gibi önemli sorular çıkmaktadır. Ayrıca giderken CV’yi götürmek, elden teslim etmek pek hoş karşılanmamaktadır. Çünkü artık çağımız dijital dönüşüm çağıdır.

Projeyi Ziyaret Edin: http://aknowme.com/

Tüm bunar düşünülerek Türk girişimciler tarafından yeni bir proje geliştirildi. İsmi “A Know Me”. Yani beni tanı anlamına gelmektedir. Projenin mantığı şudur: size profesyonel bir CV hazırlamak. Bu amaçla yola çıkılarak çok güzel bir iş yapılmış. Üstelik tamamen ücretsiz olan sistemi kullanmakta bir o kadar basit.

Bunun için yapmanız gereken A Know Me internet sayfasına girerek bir üyelik oluşturmaktan ibarettir. Bundan sonrası sistemde gerekli yerleri doldurarak CV’nizi kolayca oluşturabilirsiniz. Üstelik yanınızda sürekli kağıt taşımak zorunda da değilsiniz. İş görüşmesine gittiğinizde sizden CV istendiği zaman direkt link göndererek saniyeler içerisinde CV’nizi ilgili kişiye ulaştırabilirsiniz.

Eğer kendinize yeni bir şeyler katmışsanız sistem üzerinden kolayca ekleyebilirsiniz. Bu sayede iş görüşmesine gittiğiniz yerlerde dijital dünyayı bu kadar etkili kullandığınız için 1 adım önde olacaksınız.

Artık her an her dakika CV’niz cep telefonunuzda olacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Bedir Sarı
Bedir Sarı, BBS TEKNOLOJİ kurucu ortağı ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz