Türk Mühendislerden Meditasyon

2 min


0

Teknoloji ışık hızında gelişirken, birçok alanda kendini teknolojide geliştirmektedir. Bu alanlardan bir tanesi de sağlıktır. Sağlık kendi içinde birçok dala ayrılmakla birlikte ruh ve beden sağlığı en önemli bölümlerden birisidir. Artık insanlar meditasyona, yogaya daha çok önem veriyorlar. Üstelik bunu mobil uygulamalar sayesinde kolayca gerçekleştirebiliyorlar.

Bu uygulamalardan bir tanesi de “Meditopia” dır. Türk mühendisler tarafından geliştirilen ve 60’dan fazla ülkede 4 milyon üyeyi aşan meditopia her geçen gün ününü daha fazla kişiye duyurmaktadır. Mobil uygulamayı ücretsiz indiriyorsunuz ve kullanmaya başlıyorsunuz. Uygulama içerisinde 1.2 milyondan fazla meditasyon eğitimi yer almaktadır. Uygulamayı kullanmak ücretsiz. Fakat tüm içeriklere erişmek istiyorsanız aylık veya yıllık abone olmanız gerekmektedir.

Meditopia kurucu ortağı Fatih Mustafa Çelebi “… Apple’ın yeni teknolojilerini birebir görüp, onları en iyi uygulayabileceğimiz alanları tespit etmek ve uluslararası bağlantılarımızı güçlendirmek. İki beklentimizi de gerçekleştirdiğimizi söyleyebilirim” açıklamalarında bulundu.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Bedir Sarı
Bedir Sarı, BBS TEKNOLOJİ kurucu ortağı ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz