Twitter’da Sessize Al Özelliği

3 min


0
1 Paylaşım

İnternet üzerindeki en yaygın sosyal medya platformlarından biri olan Twitter, yeni bir özelliği test ediyor gibi görünüyor. Bir tweet attığınız zaman bu tweetin etkileşimlerini size haber vermek için gönderilen bildirimler, kullanıcının isteğine göre sessize alınabilecek.

Herkesin ‘tutan’ bir tweet atabildiği platform olan Twitter, bu gibi durumlarda sinir bozucu olabiliyor. Tweetinizi binlerce kişi beğendiği zaman telefonunuz bildirim sesi ya da titreşime boğuluyor. Twitter da bu sorunu çözmek için bir adım atıyor.

Jane Manchun Wong isimli bir uygulama araştırmacısı, şu anda yayınlanmayan özelliklerin verilerini incelerken yeni bir özelliği fark etti. Twitter’ın Android uygulamasında tweetleriniz için bir sessize al seçeneğini kullanıcılara sunan özellik, geçtiğimiz gün keşfedildi. Üzerinde bir çizgi bulunan çan işareti simgesi, uygulamada bildirimler sekmesi altında bulunuyor.

Bu özelliğin ortaya çıkmasının ardından Twitter ile irtibata geçen DigitalTrends, özelliğin gelip gelmeyeceğine dair bir soruyu Twitter sözcüsüne yöneltti. Twitter sözcüsü “Ekibimiz her zaman kişisel deneyimi geliştirecek özellikler düşünüyor. Şu an için test edilen bu özelliklerle ilgili ilerleyen zamanlarda bilgileri paylaşacağız” ifadelerini kullandı.

Özelliği ortaya çıkaran Wong, sessize al özelliğinin hiçbir zaman ortaya çıkmama ihtimalinin de bulunduğunu söyledi ancak kullanıcıların ihtiyacı olan bir özeliğin bir sonraki güncellemelerde yer alacağını düşündüğünü ekledi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Bedir Sarı
Bedir Sarı, BBS TEKNOLOJİ kurucu ortağı ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz