Ücretsiz Mobil Uygulamalar

3 min


0

Telefonlar gün içerisinde belki de en çok vakit harcadığımız cihazdır. İşlerimizi hallederken kafamızı boşaltmak, rahatlamak için de yine telefonumuza sarılırız. Şimdi sizlere ücretsiz, işe yarar birkaç mobil uygulamadan bahsedeceğiz.

  • ABSTRUCT: 4K çözünürlüğünde duvar kağıtları için abstruct kesinlikle çok iyi bir uygulama. İçerisinde 300’den fazla 4K duvar kağıdı barındırmaktadır. Bu uygulama OnePlus’ın duvar kağıdı tasarımcılarından biri tarafından geliştirilmiştir.
  • CODA: Coda, çeşitli formatlarda notlar almak için çok ideal bir uygulama. Oldukça basit ama kullanışlı bir ara yüze sahip olan coda, alışılmışın dışında bir doküman oluşturma imkanı sunmaktadır.
  • STORYZ: Fotoğraflarınızı hareketlendirmeye ne dersiniz? StoryZ’ye, bir resim video edit programı diyebiliriz. Sabit bir resim ve videoyu bir araya getirerek animasyonlu çift pozlama efekti gibi diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarında görülmemiş özellikler sunmaktadır.

  • DROPS: Günün son uygulaması ise drops. Drops bir dil öğrenme uygulamasıdır. İçinde tam 33 farklı dil mevcuttur. Sıkıcı ve ezberci eğitimler yerine heyecan dolu, aksiyonlu ve eğlenceli bir dil öğrenme imkanı sunmaktadır.

Umarım bu 4 uygulama hayatınızda ufakta olsa güzel dokunuşlarda bulunabilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Bedir Sarı
Bedir Sarı, BBS TEKNOLOJİ kurucu ortağı ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz