WhatsApp, Grup Davetiyesi Özelliğini Duyurdu

2 min


1
1 Beğeni
WhatsApp, kullanıcıların herkes tarafından bir gruba eklenmesinin önüne geçen grup davetiyesi özelliğini resmi olarak duyurdu.

WhatsApp, bir süredir üzerinde çalıştığı Grup Sohbeti Davetiyeleri özelliğini nihayet resmi olarak duyurdu. Bu özellik ile birlikte WhatsApp’ta kimlerin sizi bir sohbet grubuna ekleyebileceğini ve kimlerin sizi bir sohbet grubuna eklemesi için davetiye göndermesi gerekeceğini belirleyebiliyorsunuz.

WhatsApp – Gizlilik – Gruplar adımlarını takip ederek ulaşabileceğiniz WhatsApp Grup Sohbeti Davetiyeleri özelliğinde karşınıza üç ayrı seçenek çıkıyor; hiç kimse, kişilerim ve herkes. Eğer hiç kimse seçeneğini seçerseniz, hiçbir WhatsApp kullanıcısı sizi bir WhatsApp grubuna ekleyemeyecek. Bunun yerine bir davetiye gönderecek.

Eğer kişilerim seçeneğini seçerseniz rehberinizde kayıtlı olan kişiler sizi herhangi bir davetiye gerektirmeksizin bir WhatsApp grubuna ekleyebilecek. Kayıtlı olmayan kişiler ise gruba eklemek için bir davetiye gönderecek. Son olarak herkes seçeneği, tüm WhatsApp kullanıcılarının sizi bir gruba eklemesine izin verecek.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1
1 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
1
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Batuhan SARI
Batuhan Sarı, BBS TEKNOLOJİ kurucu ortağı ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz