Whatsapp’a Yeni Özellik

2 min


0

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a yeni bir özellik geliyor. Her ne kadar WhatsApp’ın yenilikler konusunda yavaş olduğu ifade edilsede, WhatsApp’ın yeni özelliğinin bir sonraki güncellemeyle geleceği açıklandı.

WhatsApp’ın üzerinde çalıştığı bu özellik, fotoğraf düzenleme işlemleriyle ilgili. Aslında şu an, WhatsApp üzerinden bir fotoğrafı düzenleyerek karşı tarafa gönderiyoruz ancak bu yeni özellik, hem fotoğrafın orijinal halini hem de düzenlenmiş olan diğer şeklini göndermeye yarıyor. Bu sayede her iki görsel de karşı tarafa gönderilebiliyor.

Bu özelliğe “Hızlı Düzenleme Kısayolu” ismi verilmiş durumda ve iOS’ta bir kişiye gönderdiğiniz fotoğrafın üzerine dokunduğunuz zaman ortaya çıkıyor. Uygulamaya eklenecek olan “Düzenle” butonuyla kullanılabilecek olan bu özellik, fotoğraf düzenleme menüsünü hızlıca açmanıza olanak veriyor.

Bu özellik Android işletim sistemine de gelecek. Yine gönderdiğiniz bir fotoğrafın üzerine dokunduktan sonra ekranın sağ üst kısmında bulunan üç noktaya tıklanması gerekiyor. Açılan menüde “Düzenle” seçeneğine dokunarak fotoğrafın hızlı bir şekilde düzenleme yapılabilecek.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Bedir Sarı
Bedir Sarı, BBS TEKNOLOJİ kurucu ortağı ve Teknonoji.com kurucu ortağıdır. Hayatı teknonoji olan bir insan düşünün işte hepsi bu.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz