WWE 2K20 Çok Yakında Bizlerle

3 min


0
1 Paylaşım

WWE 2K20 çıkış tarihi Sonunda geldi. merakla beklenen  serinin yeni oyununa 22 Ekim günü oyuncular kavuşacak. WWE 2K13 ve 2K14 oyunlarında düzeni oturmayan 2K, 2015’ten itibaren bu durumu Halleder hızlıca ilerlemeye devam etti.

WWE 2K20 çıkış tarihi için sayılı günler kaldı

22 Ekim 2019 itibariyle tüm dünyada eş zamanlı olarak yayınlanacak. PC ve konsollar için sunulacak olan WWE, bu yıl Becky Lynch ve Roman Reigns‘i kapak fotoğrafında kullanıyor.

Oyunun iki farklı sürümü bulunuyor. Deluxe Sürümü satın almanız durumunda VIP oyun deneyimi sağlayacağını söyleyen 2K bu içerikleri dahil ediyor:

20th Anniversary of SmackDown Digital Bonus Content:
WWE 2K20 MyPLAYER Kickstart
WWE 2K20 Accelerator

Bu içeriklere ek olarak dahil edilecek içerikler olduğunu da söylüyor. üzücü bir haber olarak bu yıl da Türkçe altyazı ve seslendirme desteği oyuna dahil edilmedi.

WWE 2K20 fiyatı nedir?

PC için dijital kopyaları Steam üzerinden satılacak 2K20’nin Standart Sürümü 249 TL satış fiyatına sahip. Deluxe Sürümü  almak isterseniz  ayırmanız gereken bütçe  359 TL olacak. Oyunun sadece Windows işletim sistemiyle oynanabildiğini de söyleyelim.

Oyunun, PlayStation için dijital kopyaları PlayStation Store aracılığıyla satılacak.  fiyat 459 TL. Deluxe Sürümü almak isterseniz fiyat 669 TL‘ye çıkıyor. Oldukça can yakıyor.

Xbox da pek farklı değil. Dijital kopyaları Microsoft/Xbox Store’dan satılacak olan  oyun Xbox da 458 TL, Deluxe almak isterseniz 650 TL yi gözden çıkarmanız gerekiyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz